درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
ریسک و مدیریت آن در گردشگری سلامت ، باید ها و نباید ها

دپارتمان گردشگری و هتلداری بهار برگزار می کند:

ریسک و مدیریت آن در گردشگری سلامت ، باید ها و نباید ها

عرصه گردشگری سلامت در کنار تمام مزایایی که دارد ممکن است آلوده به اقدامات غیر حرفه ای و غیر تخصصی واسطه ها یا دلال های حقیقی و یا کارگزاران حقوقی (شرکت ها) شود. این افراد با اخذ حق کمیسیون از مراکز گردشگری سطح پایین و یا زمینه سازی برای انجام پروسه درمانی در مراکز سلامت، بهداشت و درمان نه چندان با کیفیت، ممکن است جان و سلامت گردشگران را به خطر بیندازند و یا سطح رضایتمندی شان را به شدت کاهش دهند. گردشگری سلامت حتی اگر از کانال شرکت های گردشگری معتبر انجام بگیرد ریسک های متعددی دارد که لازم است از قبل درباره آنها برنامه ریزی کرده باشید.
مدیریت ریسک در سطح شرکت های تسهیلگر گردشگری سلامت و انواع آن، در چهار راهکار اصلی خلاصه میشود:

الف) دانش ب) تنوع ج) اعتماد و د) بیمه

  • اصل مدیریت ریسک شامل چهار مرحله:
  • شناسایی تهدیدهای ریز و درشت که شرکت ممکن است در آینده با آنها مواجه شود
  • تحلیل خطرات و ارزیابی میزان هزینه ای که هر ریسک ممکن است برای شرکت به بار بیاورد
  • تدوین استراتژی مواجه با هر ریسک احتمالی و طراحی اقدامات عملی برای مقابله با آن و نظاره و ارزیابی کردن خساراتی که یک ریسک به شرکت وارد کرده و اصلاح استراتژی ها و رویکردهای گذشته، میباشد.

این کارگاه آموزشی با تدریس دکتر امیراصلان زاده
 روز پنجشنبه ۲ تیر ماه از ساعت : ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰ به صورت  حضوری و همزمان آنلاین در دپارتمان گردشگری بهار برگزار خواهد شد.

همچنین این کارگاه آموزشی ضبط می شود و فایل فایل ویدئویی و صوتی آن به همراه گواهی شرکت در دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این کارگاه آموزشی فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

تلفن تماس

۰۹۳۰۷۰۶۲۳۲۵-۰۲۱۸۸۷۴۰۰۵۸