درباره بهار گردشگری

موسسه آموزش عالی بهار اولین برگزارکننده دوره های MBA ،DBA و Post DBA در سه حوزه ی گردشگری، هتلداری و گردشگری سلامت. و مجری برگزاری دوره های رسمی گردشگری. دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و سازمان میراث فرهنگی.

اطلاعات تماس
آدرس :تهران، خیابان شیخ بهایی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان شهرداری، بنیاد ایرانشناسی،ساختمان تحصیلات تکمیلی، طبقه دوم،دفتر آموزش های گردشگری و هتلداری بهار
info[ @ ] bahartourism.com
02188735566
02188740058
Follow Us
صفر تا صد عملیات هتلداری از ایده تا اجرا

مطالب زیادی روزانه در زمینه مدیریت هتلداری نشر میابد، اما در موارد اندکی سعی در ارائه نقش عملی مدیران هتل ها در این صنعت از خلق ایده تا اجرا ، شده و عموما وقت خود را صرف یک یا چند جنبه از وظایف و نحوه عملکرد تئوریک مدیریت هتل ها نموده اند.
در این سمینار تلاش در ارائه مطالبی است که شما را قادر میسازد که بعنوان مدیر موفق در یک دنیای واقعی چگونگی یک دیدگاه مشترک و جامع در خصوص گزینه های مدیریت و رهبری در هتل را ترسیم و عملی نمائید .

سمینار صفر تا صد عملیات هتلداری از ایده تا اجرا از سری سلسله سمینار های تخصصی هتلداری با سخنرانی آقای دکتر مجید قلیچ خانی(مدیرعامل گروه هتل های سورینت و دانش آموخته DBA گردشگری و هتلداری ) روز پنج شنبه ۱۷ بهمن از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ در دفتر آموزش گردشگری موسسه آموزش عالی آزاد بهار برگزار میشود.
محتوای سمینار:
* چارت سازمانی هتل های پنج ستاره
* صنعت هتلداری و تبلیغات جهانی
* نکات ورود به صنعت هتلداری و عوامل موفقیت در آن